İŞTE E-KİTAP İÇERİĞİ!

 ✓ Platform Seçimi: Google reklamları mı? yoksa META mı? Doğru platform tercihi nasıl yapabiliriz? (Sayfa:7)

 META Reklamlarını Anlamak: Sistemin nasıl çalıştığını inceliyoruz. (Sayfa:11)

✓ Önce Hedefimizi Belirleyelim: Instagram reklamlarını kullanacak bir işletmenin pazarlama hedefleri nasıl belirlenir? (Sayfa:19)

✓ Hedef Kitlenizi Tanıyın: Hedef kitle nasıl belirlenir? Hedef kitle konusunu kapatıyoruz! (Sayfa:28)

✓ Pareto İlkesi: Azınlık çabasıyla çoğunluk sonuçları nasıl elde edilir? İşininze nasıl uygularsınız? (Sayfa:39)

✓ Dönüşümü Tetikleyen Sözcükler: 12 farklı reklam metni stratejisini keşfedin! (Sayfa:43)

✓ Kreatif Stratejileri: META reklamlarında dikkat çekmenin sırları. Çılgınlar gibi tıklanacak kreatifler oluşturmak. (Sayfa:51)

✓ Reklam Kütüphanesinden Altın Stratejiler: Kazanan kampanyaları nasıl yeniden yaratırsınız? (Sayfa:64)

✓ Kampanya bütçe yönetimi: Reklam yatırımınızdan maksimum verim almanın yolları (Örnekleriyle) (Sayfa:76)

✓ +8 Bonus: Reklam süreçlerinizi hızlandıracak değerli kaynaklar sunuyoruz. Bonusları incelemek için, sayfanın alt kısmını inceleyin! (Sayfa:92)

✓ Güncellemeler: E-kitabınız canlı bir rehberdir ve sürekli yeni içeriklerle güncellenir. Yeni gelecek her güncelleme, e-kitabımızı alan herkese adım adım ücretsiz ulaşır!

E-Kitabı Şimdi İndirin!
"Randevularını Artır; Sağlık Sektörü İçin META Reklamları" kitabını satın aldığınızda, 8 adet bonus içeriğini ÜCRETSİZ olarak elde edeceksiniz.
Kitabı doğrudan bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde okuyabilir ve öğrendiklerinizi hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.
Yurt içinde Bir diş kliniği için 29.104₺'lik akıllıca yönetilen bütçe ile yüzlerce potansiyel müşteri kazandık; soğuk, ılık, sıcak kurgularımız ve etkili CRM stratejilerimizle potansiyel müşterileri gerçek müşterilere dönüştürüyoruz.
Sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren markamız, saç ekimi, diş tedavisi ve estetik gibi çeşitlendirilmiş hizmetler sunarak, ayda 200.000 ila 250.000₺ arasında bir bütçeyle 3 ana hedef pazara ulaşıyor.

Yüksek maliyetlere rağmen, kampanyalarımızdan elde ettiğimiz memnuniyet verici geri dönüşler, yatırım yapmaya devam etmemiz için bizi cesaretlendiriyor. Ayrıca, açılış sayfalarımız aracılığıyla ayda ortalama 900 ila 1200 potansiyel müşteriyi WhatsApp hatlarımıza yönlendirerek, etkileşim ve dönüşüm oranlarımızı artırıyoruz.
Bir diş kliniğimiz için aylık 250.000₺'lik dev bütçeyi yöneterek, Türkiye dahil 8 farklı pazara hitap ediyor ve çok sayıda hastayı kliniğimize çekiyoruz.

Reklam kampanyalarımızda çeşitli formatları kullanıyor, açılış sayfalarımızda hastalarımızın merak edebileceği her türlü bilgiyi, öncesi ve sonrası işlemleri de kapsayacak şekilde sunuyoruz. Aylık onlarca yaratıcı kreatif ve etkileyici metinler üreterek, hedef kitlemizin dikkatini çekmeyi ve merakını uyandırmayı başarıyoruz.
Bir kampanya kurgusuyla çalıştığımız bir marka için 310.000₺ yatırım yaparak, 8 milyon 643 bin gösterime ulaştık ve bu süreçte 1887 potansiyel müşteri, 43.324 web sitesi ziyareti ile birlikte toplamda 1973 Whatsapp üzerinden iletişime geçen potansiyel müşteri kazandık. Başarımızın sırrı, hedef kitlemizin ilgisini çekecek içerikleri geniş kitlelere yayarak elde ettiğimiz kat kat geri dönüşlerde yatıyor. Bu projede, kullanıcı davranışlarını derinlemesine analiz ediyor; sayfada ne kadar vakit geçirdiklerinden, hangi içeriklerle daha fazla etkileşim kurduklarına kadar her detayı inceliyoruz. Böylece her adımda daha da iyileştirilmiş ve hedeflenen sonuçlara ulaşan bir kampanya stratejisi sunuyoruz.
Bir hastanenin yurt içi reklamlarını yönetirken, tek bir kampanyaya odaklanarak 602.000₺'lik bir bütçe harcadık ve bu stratejiyle olağanüstü sonuçlar elde ettik. 4 Eylül 2023'ten bu yana, doğru kurgulanmış kampanyamız sayesinde, 7 ay boyunca kesintisiz devam eden ve gelecekte de devam etmesi beklenen bu çalışma, 3984 adet form doldurma ve 3539 adet Whatsapp üzerinden potansiyel müşteri iletişimi sağladı. Bu başarı, yatırımın kat ve kat üzerinde geri dönüş alındığının canlı bir kanıtıdır.
Sağlık turizmi sektöründe lider bir acenta ile, ayda 25.000$ ile 30.000$ arasında bütçe ile diş, saç ekimi ve tüp mide ameliyatları gibi alanlarda hizmet veriyor. Zayıflama hizmetlerimizde reklam kısıtlamaları ve politikalarına özel dikkat göstererek, Facebook ve Instagram formları aracılığıyla dünyanın en rekabetçi pazarlarını hedef alıyor ve ayda 1500 ila 2000 arasında potansiyel müşteri elde ediyoruz.
Ankara'da hizmet veren bir alternatif tıp merkezinin reklam yönetimini üstlendik ve Ocak ayı boyunca sadece 15.249₺'lik bir bütçeyle 678 potansiyel müşteri kazandık. Bu süreçte, en etkili sonuçları aldığımız kreatifler ve hizmetlere yoğunlaşarak, düşük bir reklam bütçesi ile bile mükemmel sonuçlar elde edilebileceğini kanıtladık.
Son 30 günde yönettiğimiz 39.900₺'lik bütçe ile bir hizmet işletmesi için 927 potansiyel müşteri kazanıp, 162.942 kişiye ortalama 3.5 kez ulaştık. Yüksek değerli hizmetler sunduğumuz bu projede, tekrar pazarlama stratejilerine büyük önem verdik ve etkileşimi maksimize etmek için %100 videolu içeriklerle Instagram reels ve hikayelerini reklan alanlarını hedef aldık.

Bu strateji, içeriğimizin platformlarda öne çıkmasını ve hedef kitlemizle güçlü bir bağ kurmamızı sağlıyor.
Son 30 gün içinde 11.303₺'lik reklam bütçesiyle yönettiğimiz bir hizmet markası için, ortalama her bir potansiyel müşteriyi sadece 43₺'ye kazanırken, bu potansiyel müşterileri gerçek müşterilere dönüştürme maliyetimiz 1000 ila 1.100₺ arasında değişiyor. Sunduğumuz hizmetlerin değeri 20.000₺'den başlayıp bazen 100.000₺'ye kadar çıkabiliyor.
Bu veriler, makul bütçelerle dahi yüksek karlılık elde edebildiğimizi ve yatırımın kat ve kat üstünde geri dönüş sağladığımızı kanıtlıyor.
Bir reklam kampanyamız, sadece üç ay içinde 1900 beğeni, 151 paylaşım ve 5000'den fazla yorum aldı, gösteriyor ki doğru ve etkili bir reklam organizasyonu, insanları içeriği paylaşmaya teşvik edebilir.
Bu kampanya sayesinde sadece potansiyel müşteriler kazanmakla kalmadık, aynı zamanda yorum ve paylaşımlar aracılığıyla ek dönüşümler de elde ettik.
Hedef kitlenize uygun içerikler sunarak siz de benzer sonuçlar alabilirsiniz. Bu, stratejik içerik planlaması ve hedef kitlenin doğru analizi ile mümkün.
E-kitabımızın etkinliğini ispatlayan sonuçlar arasında, bir sağlık turizmi projesinde sadece iki ay içinde Bulgaristan pazarından elde ettiğimiz 1.100 beğeni, +3.000 yorum ve 128 paylaşım bulunmaktadır.

Bu etkileşimler, maliyetleri düşürmekte ve geniş bir etki yaratmaktadır. E-kitabımızda yer alan stratejiler ve yöntemler, sadece Türkiye'ye özgü değil, neredeyse tüm ülkelerde uygulanabilir ve başarıyla sonuçlar alınmaktadır.
E-kitabın gücü, platformlar arası esnekliğiyle kanıtlanmıştır; elde edilen başarı yalnızca Facebook ile sınırlı değil, Instagram'da da gözlemlenmektedir.
Diğer sağlık markalarımızla yürüttüğümüz kampanyalarda da aldığımız etkileyici sonuçlar, bu yöntemlerin geniş kapsamlı uygulanabilirliğini kanıtlamaktadır.
E-Kitabı Şimdi İndirin!

Bu e-kitap, sağlık sektörü başta olmak üzere hizmet sektörünün geniş bir yelpazesinde uygulanabilir stratejiler ve yöntemler sunuyor. Bu rehber ile randevularınızı ve potansiyel müşteri sayınızı nasıl katlayacağınızı öğreneceksiniz.

İşte size sadece 39.99£ karşılığında öğreneceğiniz bilgiler:

✓ META reklamların arkasındaki bilimi anlayarak, onları nasıl etkili bir şekilde kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

✓ Gerçek örneklerle, META reklamlarında başarıya ulaşmanızı sağlayacak stratejileri keşfedeceksiniz.

 Sağlık turizmi projelerinde reklam yönetimi için kritik öneme sahip ipuçlarını öğreneceksiniz.

 Yapay zeka desteğiyle dönüşüm odaklı reklam metinleri ve kreatifleri oluşturmayı öğrenecesiniz. 

META reklamlarında kampanya hedefinizi belirlemeyi ve bütçenizi nasıl etkin bir şekilde yöneteceğinizi öğreneceksiniz.

✓ Bir projenin başlangıcından sonuçlarına kadar olan yolculuğunu adım adım takip edeceksiniz. 

✓  Reklamları test ederek, en iyi stratejilere yani sonuç gösteren kampanyalara bütçenizi aktarabileceksiniz.

✓ Reklam kütüphanesini kullanarak başarılı kampanyaları kendi işiniz için nasıl modelleyeceğinizi öğreneceksiniz! 

✓ Hedef kitle ile ilgili hiçbir endişeniz kalmayacak!

Ayrıca, bu e-kitabı satın aldığınızda, reklamcılık yolculuğunuzda sizi destekleyecek 8 değerli bonus daha kazanacaksınız.

PEKİ BEN KİMİM?

Ben Ozan Durak. Belki daha önce tanışmışızdır fakat daha önce hiçbir platformda kendimle ilgili bu kadar fazla bilgiye yer vermemiştim.

İlkokul döneminin sonuna doğru klasik her çocuk gibi çok zor bir şekilde laptop sahibi oldum. Ortaokul dönemim çılgınlar gibi oyun oynamakla geçti :)

Okul ile ilgili hatırladığım tek şey parlak bir öğrenci olmadığım ve zor geçirilen sınıflar..

Lisede puanı tutturamadığım için elektrik elektronik bölümünde okudum ve bir yıl sınıfta kaldım. Elektrik elektronik beni hiç çekmeyen bir daldı. Kaldıktan sonraki yıl puanı daha düşük ve biraz uzakta fakat bilişim web tasarım ve yazılım okuyabileceğim bir lise tercih ettim.
Lise yıllarımda hep düşündüğüm bir şey vardı. Okul konusunda bu kadar başarısızken Üniversiteye gidersem beni nelerin beklediği ve neler olacağıydı?

Bunları düşünürken çok fazla alternatif gelir elde edebileceğim birçok yol denediğimi söyleyebilirim. Garsonluk, kasiyerlik ve benzeri işler..

O dönemde (2014) freelancer platformu sayabileceğimiz tek platform sadeceon.com du. Bionluk ondan 1 ay sonra kurulmuştu. Web archive kayıtlarını incelerken gözlerim doldu..😕
Lisedeyken web siteleri konusunda genel bilgiye sahiptim ve adobe photoshop gibi yazılımlar ile ilgiliydim. Birçok hizmet ilanı açtıktan sonra lise 2 yıllarında ilk gelirlerimi elde etmeye başlamıştım. Sattığım hizmet ise yeni açılan web sitelerini bir çok ping aracına imleterek ve birkaç web sitesinde ayar yaparak tüm arama motorlarında listelenmesini sağlamaktı.

Lise 3’e giderken kendi ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim bir para kazanıyordum. (Sadeceon’dan kazandığım paraların dökümleri 2015 yılı) Asgari ücretin yarısı kadar bir kazanç elde ediyor, aynı zamanda okula gidiyordum. Zaman içerisinde web tasarım, yazılım, belirli sosyal medya hizmetleri sağladık derken liseyi bitirdim ve benim için kırılım dönemlerinden biri başladı.

Okul konusunda pek parlak değildim. Çevremdeki üniversite okuyanlar kişiler yıllarca okuduktan sonra iş bulamıyor veya işe girebilmek için sayısız şeylerle uğraşıyordu.

Liseyi bitirdim fakat elde ettiğim bilgi birikiminin tümünü kendim kazandım. Teori önemli mi? Evet. Fakat pratikte ne bildiğimizin büyük önemi olduğunu düşünüyordum. O sebeple baskılara rağmen Üniversite okumama kararı aldım ve yaptığım işlere tam zamanlı odaklanmaya karar verdim. Kesinlike kimseye okumayın demiyorum! Sadece BEN OKUYAMADIM diyorum. :) 

Her şeyin harika gittiğini mi düşünüyorsunuz?

Tabii ki öyle olmadı. Belirli platformlar sayesinde bir kazanç elde ediyordum fakat pekte güvenilir veya sürekliliği olan bir şey sayılmazdı. Web tasarım tarafında fena işler yapmıyordum ama bu sürekli yapmak istediğim bir iş mi emin değildim. Web tasarımla bağlantılı olduğu için grafik tasarım noktasında da bir şeyler yapıyordum.
O yıllarda Amazon Dropshipping oldukça popüler olduğu için 2 arkadaş bir eğitim alarak Amazon dropshipping yolculuğunda bir şeyler denemek istedik. 2 kez açılış suspendi yedikten sonra mağazamı açarak ürünler listelemeye başladım. Yaklaşık 8-9 aylık bir süreçten Amazon hesapları suspend etmeye başladı.
 
O dönemler Dropshipping Amazon tarafından hoş karşılanmıyordu. FBA veya farklı bir iş modeli denemeden Amazon sayfamı burada sonlandırarak tamamen dijital pazarlama odaklanmaya karar verdim. O yıllarda tanıştığım birkaç arkadaşım ile hala görüşüyorum. Şu an sektörde çok iyi yerlerdeler..

Dijital pazarlama ve danışmanlık sektörü ile tanışma

Web tasarım ve grafik tasarım hizmetleri verirken markaların bir danışmanlık hizmeti veya reklam yönetim hizmeti aldığını biliyordum. Fakat o tarafa geçip geçmeme konusunda kararsızlıklarım vardı.

Acun Ilıcalı’nın söylediği bir söz hep kulaklarımda çınlar. ‘’İnsan kendini doğru bilirse hayatta sorun yaşamaz.’’ Kendini tanıyacaksın ve ne istediğini bileceksin. Bu sözün benimle olan bağı ise ‘’Web tasarım hayatımın geri kalanında yapmak istediğim iş mi?’’ sorusuydu.

2019 yılı itibariyle dijital pazarlama ve danışmanlık sektörüne doğru rotamı çevirdim ve ilk adımlarımı attım. 
O yıllarda krediyle almış olduğum bir araç olmasına rağmen gelirimin net olmaması sebebiyle ilk danışmanlık müşterime aracıma yakıt koyamadığım için metrobüsle gittiğimi daha dün gibi hatırlıyorum.

2020 yılında bir Instagram sayfası açarak kişisel marka oluşturmaya çalıştım. İlk adımlarımı attığım hesap hala hayatta. (ozandurakonline)

2020 ila 2021 yılları arası dizi, film veya Türkiye gündemine dair çok az şeyi hatırlıyorum. Pandemi döneminde birçok iş geriye giderken dijital sektör ve e-ticaret inanılmaz büyüdü. O yıllarda yaptığım tek şey eğitim almak, tüketmek, okumak, uygulamak, sonuç alıyorsam tüm çalıştığım markalarda uygulayarak işlerini büyütmeye yardımcı olmaktı.

Son yıllarda ise global pazarlarda takip ettiğim ve bana katkısı olacağını düşündüğüm eğitmenlerden eğitim alarak gelişimimi devam ettiriyorum. Çünkü öğrenmenin herhangi bir sonu yok. Siz bu satırları okurken bile META reklamlarında yeni özellik veya tasarım değişikliği gelmiş olma ihtimali var.

O dönemde kız arkadaşım daha fazla hastanede çalışmak istemedi ve bana yardımcı olmaya başladı. 2022’de bir ofis açmaya karar vererek ekibimizi genişletmek istedik. 

Bir taraftan e-ticaret yapmaya çalışıyor, bir taraftan sigorta markası için lead toplamaya çalışıyor, başka bir taraftan mobilya mağazasına müşteri çekmeye çalışırken, eğitim sektöründe bulunan farklı bir müşterim içinde eğitim satmaya çalışıyordum. Her bir sektörün beklentileri, satış yolculuğu ve ilerleyişi bambaşka.

Dijital pazarlama alanında birçok farklı markaya hizmet vermek hiç kolay olmadı. Sayısız sektörle çalıştıkdan sonra iş yapışımı değiştirecek çok önemli bir bilgi keşfettim. NİŞ sektörler ile ilerlemek.

Az ekiple çok iş yapmak ve aynı zamanda az iş yaparak çok daha fazla kazanç sağlamak istediğimiz için kendimize sektörler belirledik ve bu sektörler dışındaki hiçbir marka ile çalışmama kararı aldık. Tabii her şey burada yazdığım gibi kolay olmadı. 

İlk olarak mobilya sektörü, sonrasında ise diş klinikleri ve sağlık turizmi ile yolculuğumuza hala devam ediyoruz. Sadece belirli sektörlere odaklandığımız için çok fazla derine inebiliyor ve az eforla çok iş üretme şansına sahip oluyoruz.

Belli bir süre birebir eğitimler verdikten sonra bildiklerimi daha yoğun kitlelere ulaştırmak istediğim için Reklam Maratonu projesini oluşturdum. Sektörden satın aldığım eğitimlerde herhangi bir konuda karşımda muhatap bulmakta güçlük çekiyordum. Reklam Maratonu projesini oluştururken bu sorunu çözmeye odakladım. Eğitim paneli ve doküman destekli, canlı yayınlarla ilerleyen bir eğitim modeli oluşturduk. 1.5 yıl içerisinde sayısız katılımcı ile tanıştım. Onlarca referans elde ettim ve sektöre danışman yetiştirdim. BURAYA TIKLAYARAK inceleyebilirsiniz. 
Cümlelerimi hikayeme geri dönerek tamamlamak istiyorum. Bu süreçte inişler, çıkışlar, zorluklar ve sayısız deneyimler elde ettim. Mesele yolculuktan hiç ayrılmadan devam edebilmekti.

Üniversite okumamamın bana kattığı en büyük şey ise hızlı ilerlemem ve farklı şeyler ile vakit kaybetmememdi. 1 avcı 2 tavşanı kovalarsa, ikisinide kaçırır. Bu zamana kadar sayısız iş insanı ve esnaf ile sohbet ettim. Hiç kimse diplomam veya tahsilim ile ilgili bir soru sormadı. Fakat herkes böyle bir yolu tercih etsin veya böyle yapsın demiyorum. Ben kendimi tanıdığım ve okulda başarılı olamayacağımı bildiğim için kendime böyle bir yol çizdim.

Bu yolculuk sayesinde hayatım oldukça iyi. Henüz 25 yaşımda olmama rağmen son 2 yıldır hiçbir maddi kaygım veya düşüncem yok. İstanbul’un kalabalık olmayan bir ilçesinde müstakil bir evde iş üretiyorum.

Dilediğim zaman dilediğim ülkede bulunma özgürlüğüne sahibim. Aslında hayalini kurduğum bir yaşamı sürdürdüğümü söyleyebilirim. Danışmanlık sektörüne girdiğimden beri hiçbir zaman çalışıyormuş gibi hissetmedim. Çünkü bundan keyif alıyorum. Eşime ve kendime hak ettiğimiz yaşam kalitesini sağlayabildiğim için memnunum.

Türkiye ve İngiltere olmak üzere 2 farklı şirkete sahibim. Ajans olarak yıllık ortalama 32.000.000₺ gibi bir bütçeyi yüksek oranda META platformunda yönetiyoruz.
E-Kitabı Şimdi İndirin!

''Eğer bu kitap vaat ettiği etkiyi gerçekten yaratıyorsa, neden bu kadar uygun fiyatlı?" diye düşünüyor olabilirsiniz.

Bu son derece mantıklı bir soru ve dürüstçe yanıtlanmayı kesinlikle hak ediyor! İşin aslı şu:

Ne kadar çok insana yardım ederseniz, o kadar çok para kazanırsınız.

Bu yüzden değer olarak e-kitabımın içerisinde 500£'un üzerinde bir bilgiye erişmenize rağmen çok düşük bir değerde tutuyorum.

ÇÜNKÜ;

 Değere Dayalı Yaklaşım: İlk adımda değer sunmayı önemsiyoruz. Bu kitapta anlatılan stratejilerin işinize ve yaşamınıza olumlu etkiler yapabileceğine inanıyoruz ve bunu size göstermek istiyoruz.

 Gelecekteki İş Birlikleri İçin Bir Başlangıç: Kitabı makul bir fiyatla sunmamızın sebebi, bunu aramızdaki ilişkinin bir başlangıcı olarak görmemiz. Eğer bu kitapta sunduğumuz bilgilerden büyük bir değer alırsanız (ki alacağınıza eminiz), ileride daha farklı alanlarda çalışabileceğimizi düşünüyoruz.

• Uzun Vadeli Perspektif: Bu kitabı okuyup uyguladığınızda harika sonuçlar elde edeceğinize inanıyoruz. Ve bu başarıyı gördükten sonra, ileride bizimle farklı noktalarda tekrar buluşacağınıza inanıyoruz. Belki danışmanlık programımıza katılır, belki de diğer eğitim programlarımızdan birine dahil olursunuz..

Şimdi harekete geçme zamanı, gerçek değişim için ilk adımı atın!

E-Kitabı Şimdi İndirin!
E-Kitabı Şimdi İndirin!

Sağlık Sektörü Profesyonelleri: Eğer bir diş hekimi/kliniği, fizyoterapist, psikolog, güzellik merkezi, diyetisyen veya sağlık turizmi şirketi sahibiyseniz ve hizmetlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırmanın yollarını arıyorsanız, bu e-kitap sizin için. META reklamlarını kullanarak, randevu/potansiyel müşteri sayınızı artırmanın ve hizmetlerinizi pazarlamanın en etkili yollarını keşfedin.

Dijital danışman, ajans ve freelancerler: Sektördeki en güncel dijital reklam stratejilerini öğrenmek ve müşterileriniz için daha etkili kampanyalar oluşturmak istiyorsanız, bu rehber size yön gösterecek. META reklamlarında nasıl başarılı olunacağını, etkili reklam metinleri ve kreatiflerin nasıl hazırlandığını adım adım öğrenin.

KOBİ'ler ve Girişimciler: İşletmenizi bir sonraki seviyeye taşımak ve dijital pazarlama aracılığıyla potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek istiyorsanız, bu e-kitap tam size göre. Sağlık sektöründen örneklerle, hizmetlerinizi nasıl daha etkin bir şekilde pazarlayabileceğinizi ve reklam yatırımlarınızdan maksimum verim almanın yollarını öğreneceksiniz.

Meraklı Öğrenciler ve Kariyerine Yön Vermek İsteyenler İçin: Dijital pazarlama ve reklamcılık kariyerinize sağlam bir başlangıç yapmak istiyorsanız, bu e-kitap tam size göre. Gerçek örneklerle dolu içeriğimiz, teoriyi pratiğe dönüştürme şansı sunar ve bu alanda sağlam bir temel oluşturmanıza yardımcı olur.

Şimdi, bu eşsiz fırsatı değerlendirin ve sektörde fark yaratmanın yollarını öğrenin.

Bu eşsiz e-book'a şimdi sahip olun ve hizmet sektöründe META reklamlarını kullanarak işinizi nasıl büyüteceğinizi keşfedin. kısa bir süre için, lansman fiyatı olarak sadece 4.99£'dan satışa sunuyoruz.

Bu indirimin sebebi, daha fazla kişiye ulaşabilmek ve ulaştığımız kişilerden oluşturduğumuz e-book hakkında daha fazla ve hızlı bir şekilde geri dönüşler alarak içeriğini geliştirebilmek..

Özel lansman fiyatı sınırlı bir süre için geçerlidir. Fırsattan yararlanmak ve dijital pazarlama yolculuğunuzda bir adım daha atmak için acele edin.

Yarın çok geç olabilir!

BUTON
E-Kitabı Şimdi İncele!

Zaman, geri alınamaz, satın alınamaz ve durdurulamaz. İşte bu yüzden, bu fırsatı sizlere sunuyoruz.

Dijital pazarlama ve reklamcılık alanında kendi yolunuzu çizmek için yardımcı olacak bilgiler, sadece 39.99£'a. Bu uygun fiyat sayesinde daha fazla kişiye ulaşmak ve yardımcı olmak istiyoruz! E-kitap pazarlaması için harcanacak efor ve maliyeti hesap ettiğimizde e-book’dan zarar etme ihtimalimiz çok yüksek. Çünkü META reklamlarında satış başı maliyeti diye bir gerçek var.

00

GÜN

00

SAAT

00

DAKİKA

00

SANİYE

Peki neden zarar etmeme rağmen böyle bir e-kitap oluşturdum?

Çünkü sunduğum bilgilerden etkileneceğinize ve gelecekte bize daha fazla güvenerek iş yapmak isteyeceğinize inanıyorum. Bu e-kitap aracılığı ile edineceğiniz bilgilerin çok daha fazlasını danışmanlık yaptığımız projelerde uyguluyoruz.


Ayrıca bu e-book giriş ürünlerimizden sadece bir tanesi. Mentörlük, danışmanlık, eğitim gibi ürünlerimiz de mevcut. 

Aynı zamanda fiyatın geçici olarak 39.99£ olarak belirlenmesi, bu bilgilere erişimi daha da yaygınlaştırmayı amaçlıyor. Fakat unutmayın, geçici olarak belirlediğimiz 39.99£, sınırlı süreli ve ilk 100 alıcıya özel bir tekliftir. Gelecekte fiyatın artırılması planlanıyoruz, çünkü bu e-book sunulan değerin çok daha üzerinde…


Bu yüzden şimdi harekete geçin, işinizi şekillendirin!

E-Kitabı Şimdi Okumaya Başla!

Hala Sorularınız Mı Var? 👇

Whatsapp Destek Hattı

Dipnot: Unutmayın, değişim için adım atmadan, işinizde veya kişisel hayatınızda hiçbir şey değişmez. 'Sağlık Sektöründe META Reklamları' ile pazarlama stratejilerinizi dönüştürmeye hazır olun.


Bu e-kitap, sadece bilgi sunmakla kalmaz, işinizi ve pazarlama anlayışınızı yeniden şekillendirir.